logo

Lida

Ürün:

Lida

Marka:

Lida

Fiyat:

89,00 TL

Ürünü Hemen Sipariş Edin...

Adınız Soyadınız:  

E-Mail Adresiniz:

Sabit Numaranız:

Cep Telefonunuz:

Adresiniz:

İl / İlçe:

Kaç Adet İstiyorsunuz?

Lida

Lida Hapı

Orijinal lida ürünü Çin’in güneyinde bulunan Yunnan şehrindeki şifalı bitkilerin esanslarının karıştırılmasıyla üretilen bilhassa kilo vermeye yardımcı bitkisel bir kapsüldür.
Muhtevasında herhangi bir kimyasal içermemesi sebebiyle kesinlikle bir ilaç değildir.Lida zayıflama hapı kullananlar lida yorumları sayfamızdan görüşlerini paylaşmaktadırlar. Muhtevasındaki en önemli bitkisel turunç çiçeği esansıdır.Bu bitkisel haricinde dut yaprağı, mandalina çiçeği esansı, sinemaki gibi bir ot bulunması sebebiyle kilo vermeye destek olurken bununla birlikte sağlığı da korumaktadır.İçeriğindeki sibutraminle beraber yeme isteğini gidermesi ve tok tutma özelliği vardır.Böylelikle kilo verme ve yağ yakımı için bedendeki suyun atılmasına karşı etkili bir üründür. Lida’nın asıl görevi her ne kadar zayıflatmak olsada bununla beraber bedeninize zindelik, direnç ve güç kazandırmaktadır.Bedendeki zindelik yardımıyla buna bağlı olarak gününüz daha enerjik geçirilir.Buna bağlı olarak ta stressiz olarak daha neşeli olmanızı sağlamaktadır.Muhtevasında pekçok değişik bitkinin esansını barındığı için güzel bir gıda takviyesi olmakla kalmayıp sağlık açısından da hiçbir zararı yoktur. Uzak doğu ülkelerinde yemeklere katılan bitkiler uzun yıllar süresince Çin halkı tarafından enerjik olmak, zinde kalmak, dinç olmak amacıyla tüketilmiştir

 

DİKKAT UYARI !!!!!

Buradaki bilgiler doktor tavsiyesi yerine geçmez. Rahatsızlıklarınız ile ilgili mutlaka bir uzmana danışınız. 
Sitemizdeki ürünler yardımcı ürünlerdir. İlaç yerine geçmez ve %100 yarar sağlayacağı garanti edilemez. 
Sitemizde bulunan ürün bilgileri ithalatçı, üretici firmalardan ve ürün broşürlerinden derlenerek hazırlanmıştır.  Ürün bilgilerindeki yazım hatalarından sitemiz sorumlu tutulamaz. Ürün resimleri temsilidir, ürünler ile arasında farklılıklar bulunabilir..