logo

Propolis Kremi

Ürün:

Propolis Kremi

Marka:

Salpin

Fiyat:

49,00 TL

Ürünü Hemen Sipariş Edin...

Adınız Soyadınız:  

E-Mail Adresiniz:

Sabit Numaranız:

Cep Telefonunuz:

Adresiniz:

İl / İlçe:

Kaç Adet İstiyorsunuz?

Propolis Kremi

Apinera Propolis Yağı (Krem)


Propolis  Yağının Cilde Faydaları Saymakla Bitmez!..

Bu ürün cilt sağlığı ve koruması için kullanılıyor. Ayrıca  kesik, abse, yara ve yanıklara uygulandığında o bölgeyi çok hızlı bir şekilde onardığı bilimsel çalışmalarda da kanıtlanmıştır. Cildi nemlendirme ve kırışıklığı önlemede olumlu etkiye sahiptir. Piyasada besin tableti,cilt iyileştirici krem,kulak-burun-boğaz ve cilt için sprey şekillerinde bulunabiliyor. Tabi bu ürünlerin FDI onaylı olması ve bulunduğu ülkenin Sağlık Bakanlığı veya Tarım Bakanlığı onaylı olması güvenilirlik açısından önemli Sağlıksız koşullarda hazırlanan ürünlere karşı dikkatli davranmanızı tavsiye ederiz
Cilt Hastalıklarına Karşı İnanılmaz Etkiye Sahip !
Propolisin, mantar gibi cilt hastalıklarından sorumlu olan maya ve mantarları etkili bir şekilde engellediği tespit edilmiştir. Bu organizmalara karşı etki gösteren propolis bileşenleri, flavanoidler ve kafeik asit türevleridir.Bu anestezik etki, propolisin neden yüzyıllardır boğaz ağrısı ve ağız yaralarının tedavisi için kullanıldığını açıklamaktadır. Dişçilik alanında propolisin anestezik malzeme olarak kullanımı Avrupa’da patentlenmiştir.

Kullanımı: Propolis Kremi, kullanmak istenilen bölgeye iyice yedirilerek sürülür.

 

DİKKAT UYARI !!!!!

Buradaki bilgiler doktor tavsiyesi yerine geçmez. Rahatsızlıklarınız ile ilgili mutlaka bir uzmana danışınız. 
Sitemizdeki ürünler yardımcı ürünlerdir. İlaç yerine geçmez ve %100 yarar sağlayacağı garanti edilemez. 
Sitemizde bulunan ürün bilgileri ithalatçı, üretici firmalardan ve ürün broşürlerinden derlenerek hazırlanmıştır.  Ürün bilgilerindeki yazım hatalarından sitemiz sorumlu tutulamaz. Ürün resimleri temsilidir, ürünler ile arasında farklılıklar bulunabilir..