logo

Solea Hapı

Ürün:

Solea Hapı

Marka:

SOLEA

Fiyat:

60,00 TL

Ürünü Hemen Sipariş Edin...

Adınız Soyadınız:  

E-Mail Adresiniz:

Sabit Numaranız:

Cep Telefonunuz:

Adresiniz:

İl / İlçe:

Kaç Adet İstiyorsunuz?

Solea Zayıflama Kapsülü

SOLEA Zayıflama Hapı

Solea zayıflama hapı kaliteli bir ürün olduğundan ve gerçekliği, güvenilirliği kanıtlandığından dolayı, başarılı olan her insan ürün veya firma gibi, taklit edilen bir üründür. Ve hiç bir taklitin gerçeği yansıtmadığı gibi Solea‘nın de takliti aslını yaşatamamaktadır.

Solea kapsülü sizi zayıflatır, gençleştirir, güzelleştirir, vitamin takviyesi sağlar vücudunuza, metabolizmanızı çalıştırır… Kısacası bir çok faydası vardır. Asıl amacı zayıflatmak olan Solea zayıflama hapının taklitlerinin ise, bu saydığımız faydalardan hiç birine sahip olmadığını bilmekteyiz. Faydası olmadığı gibi belki de zararı, yan etkileri ortaya çıkmaktadır, çünkü içeriğinde neler kullanıldığı bilinmemektedir.

2 kişinin yapmış olduğu aynı yemeğin bile birbirinden çok farklı tatlara sahip olduğunu mutlaka ki görmüşsünüzdür. Ki yemek, yapılması çok da zor olmayan, belirli ölçüleri olan bir şeydir. Solea ise bir sağlık ürünüdür, zayıflama hapıdır ve içeriğinde ne olduğunu bilmemek, akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına neden olmaktadır.

Solea zayıflama hapı alacaksanız eğer ki kilo vermek istiyorsanız mutlaka denemelisiniz; ve mutlaka gerçeğini denemelisiniz. Hem sağlığınıza faydası olduğunu göreceksiniz hem de kısa zamanda istediğiniz kiloya ulaşacaksınız.

 

Solea İçeriği :
* Citrus aurantium amara (Turunç Çiçegi Ekstresi) 200 mg
* Centella asiatica(gotu kola) 27 mg* Artichoke(enginar) 22 mg
* Guarana 35 mg
* Alfa alfa 16 mg

 

Solea Kullanımı :

Günde 2 kez yemeklerden yarım saat önce 2 kapsül olarak alınır.

Uyarı :
Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz. Bütün gıda takviyelerinde olduğu gibi, hamile,emzirmekte olanlar veya daimi ilaç kullananlar, ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

 

DİKKAT UYARI !!!!!

Buradaki bilgiler doktor tavsiyesi yerine geçmez. Rahatsızlıklarınız ile ilgili mutlaka bir uzmana danışınız. 
Sitemizdeki ürünler yardımcı ürünlerdir. İlaç yerine geçmez ve %100 yarar sağlayacağı garanti edilemez. 
Sitemizde bulunan ürün bilgileri ithalatçı, üretici firmalardan ve ürün broşürlerinden derlenerek hazırlanmıştır.  Ürün bilgilerindeki yazım hatalarından sitemiz sorumlu tutulamaz. Ürün resimleri temsilidir, ürünler ile arasında farklılıklar bulunabilir..